Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Raszowa Mała - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

99 000 zł62,41 m² 1 586,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylko W naszym biurze! "odrębna własność lokalu" Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w miejscowości Raszowa Mała.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

555 000 zł69,38 m² 7 999,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:195 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż prezentujemy budynek (11a) w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej, z przynależnym ogródkiem, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46,20 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - mieszkanie po przeprowadzonym generalnym remoncie - 2 pokojowe w 10-cio piętrowym bloku z windą położone na parterze - blisko szkoła, przedszkole, zaplecze usługowo - handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Gniewomirowice(Raszowa Mała + 14 km)

250 000 zł1 513 m² 165,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Gniewomirowice, ul. Kwiatowa (osiedle Południowe) Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 0,1513 ha (1513 m ), położonej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe Z klimatyzacją -os. Kartuzy W legnicy - nowa cena! Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł51,80 m² 5 501,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-u pokojowe zlokalizowane w budynku 3-y kondygnacyjnym , dwu klatkowym na iip. przy ul.Kościuszki w Lubinie. Lokal o powierzchni 51.80m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63,50 m² 7 086,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy, w pobliżu centrum, przy ul. Ściegiennego. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę miejskiego życia, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Spalona

Spalona(Raszowa Mała + 8 km)

1 099 000 zł70 m² 15 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny domek 70 m nad samym jeziorem Spalona Klucze w biurze. Na sprzedaż wyjątkowy, nowo wybudowany i w pełni urządzony domek o powierzchni 70 m, położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossak

Legnica(Raszowa Mała + 13 km)

443 500 zł44,35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | wysoki standard | I piętro | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych poprawek? Takiego, gdzie nie tracisz czasu na remont, tylko od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Pątnów Legnicki(Raszowa Mała + 7 km)

255 000 zł42 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 m²

*** nowa cena! *** unikatowy dom *** tylko 265 000 zł *** Marzysz o własnym, gotowym do zamieszkania miejscu, które możesz postawić niemal wszędzie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł79,10 m² 7 838,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeżeli chcesz komfortowo mieszkać ta oferta jest dla Ciebie Zachęcamy do zapoznania się z ofertą komfort plus - mieszkania w wysokim standardzie położonego drugim piętrze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszowa Mała

Raszowa Mała,dolnośląskie

513 000 zł110 m² 4 663,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowość! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 110m2, zlokalizowany w urokliwej okolicy terenów zielonych; raszowa Mała. Doskonała lokalizacja dla miłośników spokojnego oraz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij